Kasetony reklamowe – podświetlane i inne

Kasetony reklamowe są jedną z najbardziej popularnych form reklamy zewnętrznej. Wykonujemy banery reklamowe Poznań i tradycyjne kasetony podświetlane oparte na profilach aluminiowych. Tworzymy kasetony z frezowanych płyt kompozytowych typu dibond,  z napinanym, elastycznym licem, jak i kasetony z klejonej plexi.

Kaseton reklamowy to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych form reklamy. Ich instalacja może być zarówno zewnętrzna, jak i wewnętrzna. Dodatkowo jest to stosunkowo niedroga forma reklamy, która zdecydowanie bardziej zwraca na siebie uwagę, przyciągając wzrok potencjalnych klientów, niż tradycyjne banery reklamowe Poznań, postery, czy napisy. Niewątpliwą zaletą, którą niosą za sobą kasetony reklamowe jest ich widoczność zarówno za dnia, jak i w nocy. Ta forma reklamy to wyjątkowo elegancki, rzucający się w oczy, a zarazem subtelny sposób na pozyskanie klientów. Jest to jedna z dominujących obecnie form reklamy zewnętrznej i gdzie się nie obejrzymy, będąc na ulicy, tam zobaczymy kaseton.

Jeśli więc poszukują Państwo sprawdzonego i skutecznego sposobu na zwrócenie na swą firmę uwagi, to tym niezawodnym sposobem są właśnie kasetony. Nasza oferta zawiera zarówno tradycyjne kasetony reklamowe, podświetlane oparte na profilach aluminiowych, jak i kasetony z frezowanych płyt kompozytowych typu dibond, kasetony z napinanym, elastycznym licem oraz kasetony z klejonej plexi…

Poza zaprojektowaniem, stworzeniem i dostarczeniem do Państwa naszych produktów oferujemy, rzecz jasna, montaż oraz podłączenie do źródła napięcia. Służymy również radą w doborze odpowiedniego kasetonu, ponieważ wiemy, że różne firmy i różne branże mają swoje, różniące się od siebie potrzeby. Potrafimy więc Państwu doradzić w wyborze naszych produktów tak, by byli Państwo w pełni zadowoleni. Niezależnie, czy chodzi o kasetony, czy banery reklamowe Poznań przyciągną Państwo do siebie, jak najwięcej klientów właśnie, dzięki odpowiedniej reklamie.