Totem oraz pylon reklamowy

Pylony i totemy reklamowe są estetyczną formą oznakowania przedsiębiorstw i instytucji. Podkreślają ich prestiż i wizerunek. Pylony i totemy wykonujemy zazwyczaj z materiałów kompozytowych typu dibond, z frezowaną, podświetlaną grafiką. Produkujemy również tzw. „witacze” ustawione na wjazdach do miast i gmin.

Każdy prowadzący swój biznes przy mocno uczęszczanej i ruchliwej trasie wie doskonale jaki sposób reklamy zewnętrznej jest najbardziej skuteczny, co najbardziej rzuca się w oczy i co widać z daleka. Wie to nie tylko prowadzący swój biznes przy trasie, lecz również każdy kierowca i każdy pasażer samochodu. Pylony reklamowe, bo to o nich rzecz jasna mowa to pionowe wolno stojące słupy o znacznej wysokości, najczęściej używane na stacjach paliw, w zajazdach, hotelach, hostelach, barach i przydrożnych restauracjach. Istnieją również totemy reklamowe.

Totem reklamowy i pylon reklamowy – Nasza pasja…

Czym różnią się one od siebie? To proste – otóż totem reklamowy na samej górze posiada spore, widoczne z daleka i z reguł szeroko rozpoznawalne logo firmy – najczęściej więc stosują je właśnie stacje benzynowe i salony samochodowe, których logo zna każdy. Zarówno totemy reklamowe, jak i nieco tańsze pylony reklamowe stanowią doskonały sposób na pozyskanie klientów oraz przyciągnięcie swojej uwagi oraz podniesienie prestiżu – nie każda firma może sobie pozwolić na majestatyczny totem, czy pylon stojący przed wjazdem. Nasza firma oferuje Państwu nie tylko stworzenie takich totemów i pylonów od podstaw, od projektu, lecz również ich montaż, podłączenie do źródła napięcia oraz doradzenie – w każdej branży liczy się bowiem inny rodzaj totemów i pylonów. Nasza firma doskonale wie jak doradzić swoim klientom w wyborze tych najlepszych totemów i pylonów, które sprawią, że dzięki nim pozyskają Państwo jeszcze więcej klientów.