O nas

Stanowimy zgrany, zaangażowany zespół profesjonalistów, który od dwudziestu lat z sukcesem dostarcza swoim Klientom rozwiązań w zakresie reklamy i promocji. Jesteśmy cenieni za solidność, optymizm, elastyczne podejście i skuteczność działania.

Nasze prace można zobaczyć w prawie każdym mieście w Polsce oraz za granicą (m.in. Niemcy, Francja, Czechy, Holandia, Wielka Brytania). Chętnie podejmujemy się działań nietypowych, wymagających burzy mózgów, łączenia różnych technik i nieszablonowego myślenia.

Kreacja

Nasz dział kreatywny to wybuchowa mieszanka absolwentów Uniwersytetu Artystycznego, Politechniki Poznańskiej oraz freelancerów, którzy tworzą projekty graficzne, fotografię reklamową oraz filmy promocyjne, a także dokumentujące ważne wydarzenia z życia firm.

Doradztwo

Słuchamy, rozmawiamy, proponujemy.  Pomagamy znaleźć ekonomiczne i skuteczne rozwiązanie. Przedstawiamy warianty i rekomendujemy odpowiednie narzędzia promocji.

Produkcja i montaż

Jest ich kilkunastu. Doświadczeni w produkcji i trudnych montażach. Z wiedzą techniczną i zapałem. Szukający rozwiązań, a nie problemów. Uczciwi, uśmiechnięci i życzliwi. Taka po prostu jest nasza ekipa produkcyjna. Sympatyczni fachowcy.