Reklama Wizualna

Jesteśmy bezpośrednim producentem wszelkich form oznakowania firm i instytucji. W naszej pracowni powstają między innymi kasetony podświetlane, litery przestrzenne, tablice reklamowe, pylony, totemy, grafika wielkoformatowa, grafika na pojazdach. Posiadamy własną doświadczoną
ekipę montażową, która z ogromną precyzją wykonuje szyldy reklamowe, reklamy świetlne oraz wiele innych elementów związanych z reklamą wizualną.

Szczególnie dumni jesteśmy z wykonywanych przez nas form przestrzennych. Kasetony oraz litery przestrzenne naszej produkcji ozdabiają witryny sklepowe w prawie każdym centrum handlowym w Polsce, a także za granicą.

Wiele parków logistycznych to właśnie nam powierzyło oznakowanie obiektu oraz dojazdu do niego, doceniając kunszt wykonania i prostotę rozwiązań.

Nasze pylony, totemy, kasetony i witacze wybrało nie tylko wiele firm z sektora prywatnego, ale również samorządy i wydziały promocji miast i gmin.

Na drogach w całej Europie mijacie Państwo codziennie pojazdy firm spedycyjnych, oklejone przez fachowców z Naszej firmy. Tworzenie reklam to nasza specjalność.

***


Poprzednie

E – Marketing

Kolejne

Klient Sieciowy